Ogłoszenie numer: 30888, z dnia 29.06.2007
Portal Praca.pl
Internetowy portal ogłoszeń o pracę Praca.pl jest obecny na rynku od 2004 roku. Co miesiąc odwiedza nas blisko 500 000 użytkowników. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy do współpracy osób, które potrafią osiągać wyznaczone cele.
Account Manager
Numer referencyjny: AM 03/06
śląskie / Katowice
Opis stanowiska:
Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za sprzedaż usług, w tym pozyskanie i obsługę klientów portalu Praca.pl

Wymagania:
  • nastawienie na sukces i umiejętności sprzedażowe
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta lub telesprzedaży
  • preferowane doświadczenie w pracy w portalach internetowych, np. przy sprzedaży powierzchni reklamowych
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży internetowych ogłoszeń o pracę lub z doświadczeniem w branży doradztwa personalnego

  • Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pozytywną atmosferę w pracy i możliwość rozwoju wewnątrz firmy

  • Forma kontaktu:
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (cv oraz list motywacyjny) na adres:
    joanna.piec@praca.pl lub kontakt telefoniczny: 0 662 052 919

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Prosimy o zawarcie w aplikacji zapisu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.
    Prosimy o zawarcie w tytule maila numeru referencyjnego AM 03/06

    Rodzaj pracy:
    Praca stała